درباره ما - آسمان آسانسور

معرفی

شرکت مهندسی آسمان آسانبر پویا باشماره ثبت۳۳۴۱۹عضو رسمی سندیکای آسانسور و پله برقی ایران و تحت پوشش وزارت صنایع دارای پروانه طراحی ومونتاژ و گواهی عضویت انجمن برق از فروردین ماه سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را درزمینه ی فروش، نصب و راه اندازی انواع آسانسور و پله برقی آغاز نموده و هم اینک افتخار دارد به اطلاع برساند این شرکت عالوه بر اجرای آسانسور های کششی ، هیدرولیک ،گیرلس و پانورامیک موفق به اخذ نمایندگی انحصاری آسانسور وکیوم از شرکتLLC, Elevators Vacuum Pneumatic نمایندگی اسپانیا گردیده است.

درباره شرکت

PVE این شرکت تنها طراح و سازنده آسانسورهای وکیوم در جهان است . شرکت PVE یک شرکت نوآور و تکنولوژی مدار است که نحوه حمل عمودی افراد و کالها را متحول ساخته است. این شرکت کار خود را در ۲۰۰۲ در میامی فلوریدای آمریکا آغاز نمود و افتخار ساخت سه مدل مختلف از این اسانسور خال را دارد که شامل یک نفره ، دو نفره و سه نفره ) با قابلیت حمل ویلچیر( می باشد. همه سیستم های بالبر خانگی وکیوم ساخت شرکت PVE قادر به بالرفتن تا ارتفاع ۵/۱۰ متر به اندازه چهار طبقه می باشند. طراحی بی نظیر آسانسور وکیوم برای منازل انتخابی عالی برای هر بازسازی یا پروژه ساخت و ساز جدید است و ارزش خانه شما را بال خواهد برد. این آسانسور نیازی به چاله ،چاه و موتورخانه ندارد و می تواند در عرض ۲ روز نصب گردد. این آسانسور به نرمی بین طبقات حرکت می کند درحالیکه از انرژی خیلی کمتری نسبت به سایر انواع آسانسورهای خانگی مصرف می کند. شبکه جهانی ما با بیش از ۱۰۰ نمایندگی فروش مجاز همگی آموزش فنی برای منازل را در محل مجتمع کارخانجات ما در میامی فلوریدای امریکا دریافت کرده اند. ما اکنون مشتریان و نمایندگان فروش در هر پنج قاره داریم و بدین طریق می توانیم تضمین کنیم که کلیه کاربران نهایی این محصول از بهترین کیفیت نصب و خدمات برخوردار خواهند بود.

درباره مدیر عامل

 مدیرعامل شرکت آسمان آسانبر پویا : مهندس حسین مرزنگوشی ، فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک دارای بیش از۱۵ سال سابقه درصنایع تاسیسات ساختمانی و ۷ سال سابقه در صنعت آسانسور ،عضو انجمن برق ، عضو رسمی سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران و طراح و ناظر پایه یک تاسیسات ساختمان از سازمان نظام مهندسی ساختمان می باشد.
درباره ما - آسمان آسانسور